Raktárkezelői állás

napi 8 órás elfoglaltság, XV. kerületi raktárépületünkben.

Jelentkezni az allas@primesols.hu e-mail címen lehetséges!

Eleged van a több műszakos munkákból, és hogy emiatt se a családodra, se magadra nem jut elég időd?

Unod már, hogy lassan mindenki többet keres nálad, és még azért a kis pénzért is könyörögnöd kell, hogy kifizessék?

Frusztrál, hogy semmibe veszik a munkádat, és nem részesülsz kellő megbecsülésben?

Kezdj új életet a PrimeSols Hungary Kft.-nél!

KORREKT BÉREZÉSŰ

RAKTÁRKEZELŐI ÁLLÁS

BUDAPESTI

RAKTÁRÉPÜLETBEN

Jelentkezési határidő:

2021. július 26.

Amire mindegyik

nálunk számíthatsz:

KORREKT FIZETÉS

A jól elvégzett munkádat korrekt fizetéssel díjazzuk, természetesen 100%-ban bejelentve és semmi olyat nem kérünk, amit ne tudnál a munkaidődben elvégezni. Dolgozz nálunk és vigyél haza több pénzt Te is!

PONTOS KIFIZETÉSEK

Tudjuk, hogy minden forintnak megvan a helye a Te életedben is, ezért biztos lehetsz benne, hogy a fizetésedet mindig időben megkapod.

MINDENRE MEGTANÍTUNK

Segítünk a betanulásban és ellátunk minden szükséges információval, hogy rövid idő alatt magabiztosan végezhesd a munkádat.

BETONBIZTOS HÁTTÉR

Cégünk több mint 8 éve töretlenül fejlődik. Folyamatos fejlesztéseink és újító gondolkodásmódunk a jövőben is stabil hátteret jelent cégünknek és alkalmazottainknak egyaránt.

NE MARADJ LE!

AZ IDŐ GYORSAN FOGY, és ebben a körben csupán egy üres pozíció vár betöltésre, amire még eddig tudod leadni a jelentkezésed:

MUNKAKÖR MEGNEVEZÉSE: RAKTÁRKEZELŐ

MUNKAVÉGZÉS HELYE: BUDAPEST, XV.

MUNKAREND: TELJES MUNKAIDŐ

Telephelyünk a XV. kerületben, BKV járattal vagy vonattal is könnyen megközelíthető helyen található. Munkaidőnk hétköznaponként 8:00 - 16:30-ig tart, 1 műszakos rendben. Cégünk 8 éve foglalkozik marketing, P.O.S, készáru, illetve webshop logisztikával. Targoncavezetői engedéllyel és raktári tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk.

FELADATOK:

- beérkező anyagok minőségi és mennyiségi átvétele, tételek ellenőrzése, betárolása lista alapján,
- rendelések előkészítése, komissiózás,
- visszáru kezelés,
- papír állványok szerelése, csomagolása, feltöltése termékekkel.

ELVÁRÁSOK:

- Precíz, pontos, megbízható munkavégzés,
- jó problémamegoldó, szervezési képesség,
- megfelelő fizikai állóképesség,
- targonca vezetői engedély előny.

AMIT KÍNÁLUNK:

- jó hangulatú, barátságos csapat
- 220e Ft nettó jövedelem
- stabil háttér
- kellemes munkakörnyezet
- kávé, tea, munkaruházat

Jelentkezni az allas@primesols.hu e-mail címen lehetséges!

VÁRUNK TÉGED IS CSAPATUNKBA!

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ:

Ezek után kollégánk hamarosan felveszi Veled a kapcsolatot és bővebb tájékoztatást ad a munkalehetőségről!

Adataid törlését bármikor kérheted tőlünk az info@popzrt.hu e-mail címünkön.

Cégünk adatkezelési tájékoztatóját >> ITT << olvashatod.